4 бр. / лот RF2541 Master Serial Bluetooth 4.0 модул приема чип cc2541

4 бр. / лот RF2541 Master Serial Bluetooth 4.0 модул приема чип cc2541

Нов Разпродажба
49.87лв. 41.89лв.

4 бр. / лот RF2541 Master Serial Bluetooth 4.0 модул приема чип cc2541 Модул RF2541 BLE4. 0 UART е модул с ниско потребление на енергия, Bluetooth 4.0 и приема чип CC2541 SOC от TI.RF2541 взаимодейства с другите чрез интерфейс UART. Благодарение

Съвместимост с Juniper Arista Networks SFP-1GE-EX-40 1000BASE-EX SFP 1310nm 40km DDM модул радиоприемник SFP

Съвместимост с Juniper Arista Networks SFP-1GE-EX-40 1000BASE-EX SFP 1310nm 40km DDM модул радиоприемник SFP

Нов Разпродажба
20.91лв.

Моля, предложете ни марки на вашите устройства при пускането на поръчка. s o че ние ще се произвеждат съвместими информация за вас, Благодаря ви. Добре дошли в SeeMe Technology Co., LTD отстъпка за търговия

868 Mhz/915 Mhz/GSM антена малка издънка 7dbi антени 3 метра SMA мъжки + SMA женски конектор ключ TS9 съединители RF коаксиален адаптер

868 Mhz/915 Mhz/GSM антена малка издънка 7dbi антени 3 метра SMA мъжки + SMA женски конектор ключ TS9 съединители RF коаксиален адаптер

Нов Разпродажба
11.10лв.

868 Mhz/915 Mhz/GSM антена small sucker 7dbi антени 3 метра SMA мъжки + SMA женски конектор ключ TS9 съединители RF коаксиален адаптер конвертор директен канава диск позлатени нов едро тип:GSM small sucker антена честота: 868 Mhz/915

4 порта PON обзавеждане EPON OLT, с модули SFP, 1 U

4 порта PON обзавеждане EPON OLT, с модули SFP, 1 U

Нов Разпродажба
1 045.72лв.

Кратко Въведение 4PON OLT-това оптични линейни крайни устройства GEPON OLT. Той може да поддържа 4 порта GEPON PON и свързване на не повече от 256 ONU (сплитер 1: 64), а също така осигурява 4uplink GE optic SFP slots и 4 uplink

Destuffing Repair Tool гаечен ключ за motorola gp340 gp328 gp338 pro5150 ep450 cp140 ptx760 и т.н. уоки токи двустранно радио

Destuffing Repair Tool гаечен ключ за motorola gp340 gp328 gp338 pro5150 ep450 cp140 ptx760 и т.н. уоки токи двустранно радио

Нов Разпродажба
11.26лв.

Това е съвсем нови инструменти за ремонт на ветчинных радиостанции са много удобни и полезни и могат да се използват с повечето ветчинных радиостанции главно за запрашаване на уоки-токита Съвместимост

Пръст ПР гърлото си микрофон слушалки 2,5 mm 1 Пин скрита акустична тръба за Уоки Токи за Motorola T6200 T5600

Пръст ПР гърлото си микрофон слушалки 2,5 mm 1 Пин скрита акустична тръба за Уоки Токи за Motorola T6200 T5600

Нов Разпродажба
17.68лв. 16.80лв.

Пръст ПР гърлото си микрофон слушалки 2,5 mm 1 Пин скрита акустична тръба за Уоки Токи за Motorola T6200 T5600 Характеристики: 1.Всички наши продукти са напълно нови. 2. бутон PTT затягане на пръста 3.

DVB-T/TV FM антена 20dbi с висок коефициент на усилване на двухдиапазонная вътрешна антена издънка на база 3 м IEC кабел

DVB-T/TV FM антена 20dbi с висок коефициент на усилване на двухдиапазонная вътрешна антена издънка на база 3 м IEC кабел

Нов Разпродажба
16.07лв.

DVB-T/TV FM антена 20dbi с висок коефициент на усилване на двухдиапазонная вътрешна антена издънка на база 3 м IEC кабел Спецификация : тип: DVB-T TV антена честота: VHF:174-230 Mhz UHF:470-862 Mhz S. W. R gain : 20dBi импеданс :

DVB-T е гадно чиния, покрита телевизионна антена магнитно основа конектор кабелна телевизия 3m

DVB-T е гадно чиния, покрита телевизионна антена магнитно основа конектор кабелна телевизия 3m

Нов Разпродажба
4.81лв.

DVB-T е гадно чиния, покрита телевизионна антена магнитно основа конектор кабелна телевизия 3m Тип: DVB-T TV антена честота: VHF:174-230 Mhz UHF:470-862 Mhz gain:5dbi S. W. R на външен импеданс:75 Ома напрежение:5V Височина

2 бр. / лот TL510 Tl510a оптичен електромера с жак ФК SC ST + Tl532 Червен лазерен оптичен кабел тестер (обхват: 10-12 км)

2 бр. / лот TL510 Tl510a оптичен електромера с жак ФК SC ST + Tl532 Червен лазерен оптичен кабел тестер (обхват: 10-12 км)

Нов Разпродажба
65.77лв.

Оптично електромера TL510 визуален локатор на неизправности 10 Mw Описание: Оптически дръжки метър сила TL510 + TL532 червените най-популярното поле на апаратура за изпитване връзка фибростъкло,

20 Mw визуален дефектоскоп кабели детектор тестер LC Жена до ФК мъжки LC-ФК SM 9/125 хибриден адаптер LC/SC/ST / FC конектор

20 Mw визуален дефектоскоп кабели детектор тестер LC Жена до ФК мъжки LC-ФК SM 9/125 хибриден адаптер LC/SC/ST / FC конектор

Нов Разпродажба
28.15лв.

Характеристики: - Оптичен източник MQW LD - Режим на работа: CW и блясък - FC, SC, ST, общ интерфейс LC - По-дълго разстояние разглеждане - Устоичивая изходна мощност - Здрава и устойчива

4 бр. / лот 18dBi 2.4 ghz wifi антена насочена единичен polarizationpanel антена за покритие на безжична мрежа wifi подгонянная

4 бр. / лот 18dBi 2.4 ghz wifi антена насочена единичен polarizationpanel антена за покритие на безжична мрежа wifi подгонянная

Нов Разпродажба
220.04лв. 209.03лв.

ZTE F660 ZXHN GPON ONT SC/APC 1GE+3FE RJ-45 1PON 1LOS 1ALARM 2POTS 1WLAN 1WPS 1USB e8-C английска версия

ZTE F660 ZXHN GPON ONT SC/APC 1GE+3FE RJ-45 1PON 1LOS 1ALARM 2POTS 1WLAN 1WPS 1USB e8-C английска версия

Нов Разпродажба
67.57лв.

Добре дошли в SeeMe Technology Co., LTD отстъпка за търговия на едро? Още стаи детайли? Цитат на спецификациите? Всички наши продукти осигуряват гаранция за качество на една година. За повече информация или

XQF 10шт оребрена кабел за програмиране за Motorola Visar двустранно Радио

XQF 10шт оребрена кабел за програмиране за Motorola Visar двустранно Радио

Нов Разпродажба
257.41лв.

Към всяка поръчка ще получите безплатен подарък като на снимката Оребрена кабел за програмиране за Motorola Visar двустранно Радио Характеристика: сериен порт DB9, може да се работи като с настолен

Безплатна доставка на 50 м FTTH оптичен кабел падането на пач-кабел SC към SC Симплексный един режим SC-SC 50 метра SM оптичен скок

Безплатна доставка на 50 м FTTH оптичен кабел падането на пач-кабел SC към SC Симплексный един режим SC-SC 50 метра SM оптичен скок

Нов Разпродажба
59.53лв.

Приложение Далечни и местната изходна оптична мрежа, на мрежата за предаване на данни, мрежи за пренос на изображения, КАБЕЛНА телевизия, оптични изпитвателни уреди, фотоэлектрическая система

Baofeng Уоки Токи UV-5R UV-5RE зарядно за кола преносимо радио автомобилни аксесоари гориво линия 12V ~24V бързо зареждане

Baofeng Уоки Токи UV-5R UV-5RE зарядно за кола преносимо радио автомобилни аксесоари гориво линия 12V ~24V бързо зареждане

Нов Разпродажба
9.64лв. 8.19лв.

Baofeng Уоки Токи UV-5R UV-5RE зарядно за кола преносимо радио автомобилни аксесоари гориво линия 12V ~24V бързо зареждане съдържание на продукта 1*зарядно за кола

Ниска цена!съвместимост с четырехканальным приемопередатчиком cisco 40 Г QSFP+ 850nm OM3 100м, оптичен модул от 40 г QSFP+ SR4 DDM OM3 100m

Ниска цена!съвместимост с четырехканальным приемопередатчиком cisco 40 Г QSFP+ 850nm OM3 100м, оптичен модул от 40 г QSFP+ SR4 DDM OM3 100m

Нов Разпродажба
134.27лв. 127.56лв.

40 Г QSFP+ SR4 DDM OM3 100M оптичен модул 100%Cis . co cimpatible ключови характеристики на високата капацитет на канала: 40 gbps модул до 11,1 gbps скорост на трансфер на данни към канала, максимална дължина на канала на 100 м

12 Core F-type оптичен кабел срастване скоростна 2 в 2 от хоризонтален кабел конектор кутия оптичен кабел срастване закриване Безплатна доставка

12 Core F-type оптичен кабел срастване скоростна 2 в 2 от хоризонтален кабел конектор кутия оптичен кабел срастване закриване Безплатна доставка

Нов Разпродажба
45.29лв. 42.12лв.

12 Core F-type оптичен кабел срастване скоростна 2 в 2 от хоризонтален кабел конектор кутия оптичен кабел срастване закриване Безплатна доставка Уверявам ви, че качеството на продуктите ни гарантира,

Xqf аудио адаптер за MOTOROLA GP328 Уоки токи / двустранно CB Ham Радио

Xqf аудио адаптер за MOTOROLA GP328 Уоки токи / двустранно CB Ham Радио

Нов Разпродажба
15.81лв.

Към всяка поръчка ще получите безплатен подарък като на снимката Аудио адаптер за MOTOROLA GP328 Уоки токи / двустранно CB Ham Радио Подробно описание: ADP-PM03A (GP328, GP338, HT750, HT1250...) ADP-PM03B Забележка:

10шт RETEVIS RT-388 RT-628 Kids Radio ПР MIC слушалка 1-пинов конектор 2.5 мм за RETEVIS RT-388 RT-628 RT-31 Уоки Токи J9109A

10шт RETEVIS RT-388 RT-628 Kids Radio ПР MIC слушалка 1-пинов конектор 2.5 мм за RETEVIS RT-388 RT-628 RT-31 Уоки Токи J9109A

Нов Разпродажба
30.41лв. 27.06лв.

10шт RETEVIS RT-388 RT-628 Kids Radio ПР микрофон, слушалка 1-пинов конектор 2.5 мм за RETEVIS RT-388 RT-628 RT-31 Уоки Токи Особености: чисто нов и високо качество е ПР и микрофон, това е специална слушалки за RETEVIS RT-388 RT-628

Оригинално зарядно за кола Battery Eliminator for Wouxun Уоки Токи KG-UV9D Radio Transiver KG-UV9D Plus Portable Radio

Оригинално зарядно за кола Battery Eliminator for Wouxun Уоки Токи KG-UV9D Radio Transiver KG-UV9D Plus Portable Radio

Нов Разпродажба
17.70лв.

Оригинално зарядно за кола Battery Eliminator for Wouxun Уоки Токи KG-UV9D Radio Transiver KG-UV9D Plus Portable Radio Характеристики На Продукта: Този элиминатор е изработен от висококачествен материал. Това е удобно и много

2 елемента Cannon XLR конектор женски 3 Щифта за микрофон пистолет поялната клемма

2 елемента Cannon XLR конектор женски 3 Щифта за микрофон пистолет поялната клемма

Нов Разпродажба
4.83лв.

2 елемента Cannon XLR конектор женски 3 Щифта за микрофон Cannon запояване тип терминал: Cannon connector P587 Пол:дамски контакт Болт:3 полюс Брой:2 елемента Приложение:специален заваръчен корона

5 двойки 155 м WDM BIDI SFP оптични радиостанцията 40 км 1310Tx/1550Rx 1550Tx/1310Rx Безплатна доставка

5 двойки 155 м WDM BIDI SFP оптични радиостанцията 40 км 1310Tx/1550Rx 1550Tx/1310Rx Безплатна доставка

Нов Разпродажба
345.89лв.

5 двойки 155 млн WDM BIDI SFP оптични радиостанцията 40 км ХАРАКТЕРИСТИКИ НА ПРОДУКТА l канали за пренос на данни до 155 Mbit/s лазерен предавател l FP и пин фотодетектор l до 40 км 9/125 хм SMF L

868 Mhz 12 db клетъчна насочена панелна антена CDMA GSM однополяризационная антена външна секторная антена ap заводска контакт

868 Mhz 12 db клетъчна насочена панелна антена CDMA GSM однополяризационная антена външна секторная антена ap заводска контакт

Нов Разпродажба
255.30лв. 242.54лв.

Електрически Характеристики Честотен обхват(Mhz) 806-960 Аксесоари(dBi) 12 Ширина на лъча половин мощност(°) H: 65 V: 30 Съотношението на фронт-гръб(db) ≥25 КСВН ≤1.5 Входно

2 елемента мини Уоки Токи Retevis RT22 2W 16CH UHF VOX Scan преносим Ham Radio Hf радиостанцията на cb Radio Communicator Уоки-Токи

2 елемента мини Уоки Токи Retevis RT22 2W 16CH UHF VOX Scan преносим Ham Radio Hf радиостанцията на cb Radio Communicator Уоки-Токи

Нов Разпродажба
55.49лв. 43.84лв.

2 елемента мини Уоки Токи Retevis RT22 2W 16CH UHF VOX Scan преносим Ham Radio Hf радиостанцията на cb Radio Communicator Уоки-Токи Съвети: Как да се отвори функция VOX с помощта на комбинация от клавиши? Отговор: изберете

5 бр. / лот SC / UPC 1 до 2 мини оптичен АД Дърва 0.9 мм, стоманена тръба 0.3 m fiber косичка

5 бр. / лот SC / UPC 1 до 2 мини оптичен АД Дърва 0.9 мм, стоманена тръба 0.3 m fiber косичка

Нов Разпродажба
74.00лв.

Добре дошли в SeeMe Technology Co., LTD отстъпка за търговия на едро? Още стаи детайли? Цитат на спецификациите? За повече информация, моля, не се колебайте да се свържете с продавача на SeeMe всички нашите продукти

KELUSHI 2016 High precision Sanbao HT-N468B пресклещи клещи телефонна мрежа / Мрежови инструменти бърза доставка

KELUSHI 2016 High precision Sanbao HT-N468B пресклещи клещи телефонна мрежа / Мрежови инструменти бърза доставка

Нов Разпродажба
122.65лв.

Sanbao HT-N468B пресклещи клещи телефонна мрежа / Мрежови инструменти ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ Плащане Ние приемаме само плащане Alipay. Доставка * Всички поръчки